Wynajem tablic reklamowych

Tablice reklamowe


Wynajem tablic reklamowych w Polsce staje się coraz częstszy. Zastanawiasz się, czy reklama zewnętrzna ( tablice reklamowe / billboardy ) jest odpowiednią formą promocji? Chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców, ale masz wątpliwości, jak to zrobić? Pomożemy Ci w doborze właściwego nośnika i przeprowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej! Nasze doświadczenie w branży pozwala na efektywne wykorzystanie całego potencjału, jaki ma reklama zewnętrzna.

Wynajem tablic reklamowych


oferujemy ponad 10.000 tablic reklamowych, magboardów, gigaboardów na terenie całego kraju. Wystarczy, że znajdziesz odpowiadającą Ci lokalizację i skontaktujesz się z nami, a my zadbamy o resztę. Reklama billboardowa to jedna z najefektywniejszych form reklamy zewnętrznej.

Możesz także użyć naszej wyszukiwarki służącej do wynajmu tablic reklamowych

 • Tablice reklamowe / Billboardy jednostronne – są bardzo popularne, a jednocześnie skuteczne i dobrze widoczne z dużej odległości, pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
 • Tablice reklamowe / Billboardy dwustronne – ze względu na budowę zwracają na siebie uwagę i nieustannie oddziałują na widzące je osoby, można obserwować je z bliska, a także z daleka..
 • Miejsca reklamowe pod siatkę MESH – umieszczona na takiej siatce reklama zewnętrzna wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych, w tym silnych podmuchów wiatru.
 • Megaboardy jednostronne – billboardy w bardzo dużym rozmiarze, spotykane w większych miastach, zadrukowane jednostronnie.
 • Megaboardy dwustronne – bardzo duże powierzchnie reklamowe zadrukowane dwustronnie, które gwarantują świetną widoczność, są zlokalizowane w miejscach, w których ruch uliczny jest intensywny.

Wynajem billboardów i tablic reklamowych

Grupa Polskie Billboardy


Jesteśmy pasjonatami reklamy zewnętrznej i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele możliwości zapewniają tablice reklamowe i billboardy. Nasz kreatywny zespół ma niezbędną wiedzę, aby w odpowiedni sposób zaplanować i zarządzać powierzchnią reklamową.

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo we wszystkich istotnych kwestiach. Staramy się unikać dobrze znanych i mało zaskakujących rozwiązań. Zależy nam na tym, aby tablica reklamowa wyróżniała się oryginalnością i przede wszystkim była skutecznym narzędziem marketingowym.

Mamy duże doświadczenie i wiemy, na jakich detalach się skupić, aby tablice reklamowe i billboardy pozwoliły na realizację wszystkich zamierzonych celów. Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Z Grupą Polskie Billboardy wynajem powierzchni reklamowych nie jest skomplikowany. Co istotne, dostępne w naszej bazie wynajem billboardów znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, co daje gwarancję, że każdego dnia dostrzeże je wiele osób.

tablice reklamowe - billboardy

Wynajem billboardów i tablic reklamowych


Jako element przestrzeni publicznej tablice reklamowe zwane także billboardami, są dobrze widoczne dla każdego, kto znajduje się w ich pobliżu. Dzięki temu reklama dociera do bardzo dużej liczby odbiorców. Dobrze przygotowana tablica reklamowa szybko i skutecznie przykuwa uwagę, a ponadto długo pozostaje w pamięci.

To ułatwia budowanie świadomości marki, może też efektywnie oddziaływać na decyzje zakupowe odbiorców. Reklama zewnętrzna na tablicach reklamowych trafia do wszystkich. Jest dostępna dla kierowców i przechodniów bez ograniczeń, 365 dni w roku.

Interesuje Cię jej wynajem? Billboardy to nasza specjalność! Powierz przygotowanie reklamy profesjonalistom, którzy zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Oferta tablic reklamowych / billboardów


Tablica reklamowa / billboard 12 m² to nowoczesna forma reklamy trafiająca do potencjalnych Klientów 24/7. Billboardy mogą występować jako wolnostojące lub mocowane na budynkach, mogą także występować w centrach handlowych.
Tablica reklamowa / billboard 18 m² to sprawdzone nośniki idealnie sprawdzające się w budowaniu i kreowaniu marki w świadomości Klienta.
Megaboard to reklama wielkich rozmiarów sięgająca w swej konstrukcji do 300m2. Megaboardy mocuje się na ścianach budynków na specjalnej konstrukcji na którą jest rozciągana reklama.

Wynajem tablic reklamowych / billboardów


Interesuje Cię wynajem tablic reklamowych? Z nami to nic trudnego! Sprawdź, jak wygląda to krok po kroku.

 • wejście na stronę to już masz za sobą :)

  Jesteś już na naszej stronie to najważniejsze :) W zakładce wynajem billboardów skorzystaj z wyszukiwarki, odszukaj interesującą Cię lokalizację, określając województwo, a następnie wybierz miasto. Aby szybciej wyszukać dostosowany do Twoich potrzeb billboard, dobierz również powierzchnię. W swojej ofercie posiadamy nośniki o powierzchni 12m2, 18m2 oraz megaboardy. Jeśli interesujące miejsca nie wyświetlają się prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt.
 • kolejny krok Już prawie... :)

  Oprócz kontaktu poprzez formularz, wysłania zapytania drogą elektroniczną istnieje również możliwość bezpośredniej rozmowy telefonicznej z naszym specjalistą, a jest nas trochę :)
 • jeszcze chwilka zaraz kończymy :)

  Podaj nam wszystkie najważniejsze informacje, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać reklama. Kampanie billboardową dostosujemy do Twoich potrzeb i celu, jaki chcesz osiągnąć. Chcemy poznać Twoją wizję, dzięki temu uda nam się spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.
 • formalności nareszcie umowa :)

  Ostatnim etapem przed rozpoczęciem współpracy jest sprawdzenie poprawności danych zawartych w umowie. Jeśli wszystko się zgadza, prosimy o jej podpisanie i odesłanie w formie odpowiedzi na e-mail. Pomoże to nam zachować ciągłość korespondencji.
 • jupii!! kampania już jest realizowana :)

  W trakcie trwania zlecenia otrzymasz od nas szczegółowy raport odnośnie realizacji Twojej kampanii billboardowej oraz zdjęcia.

Wyprzedź konkurencje, stań się widocznym


Pamiętajmy, że każdy dzień zwłoki to strata potencjalnego Klienta