Skuteczne kampanie reklamowe

Rodzaje kampanii reklamowych


Jak zaplanować skuteczną kampanię reklamową? Zadanie to nie należy do najłatwiejszych, jednak odpowiednie przygotowanie oraz znajomość dostępnych możliwości to pierwszy krok w stronę sukcesu Państwa firmy! Przekazywane za pośrednictwem reklamy treści muszą dotrzeć do klienta około pięciu razy? Dopiero po tym czasie utrwalą się w jego pamięci na dobre. Dzięki temu zyska on zaufanie i z większym prawdopodobieństwem skorzysta z usług firmy.

Jednym z najważniejszych etapów każdej kampanii reklamowej jest budowanie świadomości marki. Zanim klient obdarzy Państwa firmę zaufaniem, musi wiedzieć, że firma istnieje na rynku. Dlatego bardzo ważne jest to, aby dobrze zaprezentować siebie, swoje logo i oferowane produkty lub usługi. A wszystko to będzie możliwe dzięki naszym billboardom, przyczepom reklamowym i reklamom mobilnym. Poznaj rodzaje kampanii reklamowych i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada!

Tablice reklamowe/billboardowe


Wynajem tablic reklamowych to bez wątpienia jedne z najstarszych środków przekazu. Taka forma reklamy zewnętrznej znana jest już od bardzo dawna i do dziś jest chętnie wybierana przez wiele firm. Niebagatelny wpływ na rozwój billboardów miały takie wydarzenia jak wynalezienie druku oraz dopracowanie techniki litografii. Dzięki tym wynalazkom produkcja plakatów reklamowych nabrała zupełnie nowej jakości i tempa.

Początkowo reklamy tego typu nie były zbyt trwałe – zmiany temperatur, wiatr i deszcz stanowiły ogromne wyzwanie dla każdej reklamy zewnętrznej. Na szczęście obecnie wszystkie te problemy to już przeszłość! Billboardy cenione są na całym świecie za swoją prostotę, uniwersalność oraz efektywność w dotarciu do odbiorców. Jeśli nie masz pomysłu na skuteczną kampanię reklamową, postaw na wysokiej jakości billboardy! To sprawdzony sposób na sukces Twojej marki.

W naszej ofercie znajdują się billboardy o powierzchni 12 i 18 m2, a dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy również megaboardy i gigaboardy. Oferujemy tablice reklamowe w miastach w całej Polsce. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i omówić szczegóły wynajmu wielkoformatowego. Do Twojej dyspozycji są billboardy jedno- i dwustronne, miejsca reklamowe pod siatkę mesh oraz megaboardy jedno- i dwustronne. Wybór należy tylko do Państwa!

Reklama mobilna


Już od kilku lat miejski krajobraz obfituje w różnego rodzaju reklamy mobilne. Wykorzystanie takiego środka przekazu do zaprezentowania swojej firmy to praktyka stosowana przez marki z całego świata. Jakie są największe zalety takiego zabiegu? Dzięki reklamom mobilnym przedsiębiorca ma szansę dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców. Przyczepy reklamowe, które możesz u nas wynająć, to doskonały sposób na pokazanie firmy w miejscach najbardziej obleganych przez masę ludzi. Nie musisz ograniczać się do jednej lokalizacji. Twoja reklama będzie tam, gdzie tylko zechcesz!

Przyczepy reklamowe to szereg korzyści dla Twojej firmy. Wybierając takie rozwiązanie dla swojej kampanii mobilnej, zyskasz:

  • Zaufanie Klientów.
  • Ogromną popularność.
  • Możliwość dotarcia do określonej grupy wiekowej.
  • Nieograniczoną mobilność.
  • Kontrolę nad Państwa reklamą.

Reklama mobilna to skuteczne rozwiązanie bez względu na ofertę Twojej marki. Hasła reklamowe Twojej firmy będą znane na całym mieście, a co najważniejsze, na pewno długo pozostaną w pamięci odbiorców. W ofercie Grupy Polskie Billboardy można znaleźć mobile reklamowe frontlight i backlight.

Przyczepa reklamowa frontlight

Frontlight wykorzystuje światło zewnętrzne, które kierowane jest na wielkoformatowy plakat.

Przyczepa reklamowa backlight

Backlight, nośnik reklamowy podświetlany będzie od tyłu. Ten drugi sposób jest szczególnie polecany, ponieważ gwarantuje niezastąpione efekty wizualne i niezawodność przekazu. Postaw na nasze rozwiązania i odkryj zupełnie nowy wymiar reklamy mobilnej.