Reklama mobilna

Reklama mobilna


Reklama mobilna

Reklama mobilna to doskonały sposób na pokazanie swojej firmy w mieście. Mobilne przyczepy reklamowe wiodą dziś prym! Jest to najlepsza metoda na zdobycie rozgłosu i dotarcie do większej liczby odbiorców. Postaw na reklamę mobilną zamiast stacjonarnych billboardów. Dzięki temu Twoja reklama będzie mogła się znaleźć w dowolnym miejscu, kiedy tylko zechcesz!

Przyczepy reklamowe to sprawdzony sposób na pozyskanie większej liczby klientów. Reklamy od razu staną się bardziej atrakcyjne, dzięki czemu więcej osób zwróci na nie uwagę. Ponadto nasze przyczepy z pewnością dotrą również do wyselekcjonowanych odbiorców – mogą być wszędzie tam, gdzie występuje największe natężenie ruchu lub zazwyczaj przebywa najwięcej osób w określonej grupie wiekowej. Wszystko zależy od Twojej firmy, Twoich potrzeb i oczekiwań.

Mobilna reklama


Reklama mobilna

Chcąc zareklamować swoją firmę lub konkretny produkt, wiele osób zastanawia się, od czego zacząć oraz jaki typ reklamy warto wybrać. Największe przedsiębiorstwa korzystają obecnie z billboardów, ulotek, telewizji i wielu innych środków przekazu. Wybór jest naprawdę duży! W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się także reklamy mobilne, stając się świetnym i w pełni sprawdzonym sposobem na pozyskanie nowych klientów i zwrócenie uwagi większego grona odbiorców. Na pewno każdy z nas spotkał się już z takim typem reklamy. Mobilne przyczepy reklamowe można zauważyć, jadąc do pracy, do szkoły czy wybierając się na miasto ze znajomymi.

Na reklamy mobilne decyduje się coraz więcej firm. Przyczepy reklamowe mają wiele zalet, które z pewnością przyczynią się do rozwoju i wzrostu popularności Twojej firmy.

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na reklamę mobilną?

 • Są one sprawdzonym środkiem na dotarcie do klienta.
 • Oferują dużą powierzchnię reklamową.
 • Mają możliwość poruszania się i ciągłej zmiany lokalizacji.
 • Dostosowują się do różnych warunków.
 • Nie stanowią dużego obciążenia finansowego dla firmy.
 • To sposób, z którego możesz korzystać przez długi czas!

Przyczepy reklamowe


Przyczepa reklamowa nie od dziś dominuje w przestrzeni publicznej. Tego typu rozwiązanie pojawiło się w Polsce już dobrych kilkanaście lat temu, a zasięg i popularność reklam mobilnych stale się powiększa. Z ich przekazem styka się całe mnóstwo osób – naprawdę trudno ich nie zauważyć!

Reklama w transporcie publicznym jest co najmniej kilkanaście razy bardziej skuteczna, aniżeli tradycyjne formy przekazu. Wszystko za sprawą jej powtarzalności i ogromnej liczby odsłon, co oczywiście przekłada się na szybsze i bardziej efektywne zapadanie w pamięć odbiorców.

Reklamy mobilne swoją skuteczność zawdzięczają również docieraniu do miejsc, w których nie ma miejsca na billboardy. Są to zazwyczaj przestrzenie mieszkalne czy ścisłe centra miast. Mówiąc krótko: reklama tranzytowa jest zawsze tam, gdzie są ludzie.

Mobile z nagłośnieniem


Kampania reklamowa to nieodłączny element każdej firmy. Skuteczna promocja jest niezwykle istotnym elementem działań marketingowych podejmowanych w celu poinformowania odbiorców o powstaniu nowego produktu czy zaoferowania swoich usług. Dlatego tak ważne jest postawienie na nowoczesne środki przekazu, takie jak reklama mobilna. Tylko w ten sposób będzie można osiągnąć zamierzony cel, a tym samym sukces firmy.

Ten typ reklamy ma możliwość zastosowania nagłośnienia podczas realizacji Państwa zlecenia.

Oferujemy przyczepy reklamowe frontlight i backlight, a także rozwiązania w trybie stacjonarnym. Opcja frontlight wykorzystuje światło zewnętrzne, rzucane jest na plakat o powierzchni 12m2. Drugi ze sposobów oświetlenia reklamy to tzw. backlight. Jest to nieco bardziej zaawansowana alternatywa, będąca jednak gwarancją znakomitych efektów wizualnych. Backlight to rodzaj nośnika reklamowego podświetlanego od tyłu. Plakat wykonany jest ze specjalnego materiału, który przepuszcza generowane światło i daje efekt świecenia. Wybór sposobu przekazu informacji o firmie w stu procentach zależy od Państwa preferencji oraz potrzeb.

Skuteczna reklama


Grupa Polskie Billboardy to gwarancja sukcesu Twojej firmy. Postaw na nowoczesne rozwiązania i ciesz się z efektów kampanii reklamowej! Prestiż, świetny design i najwyższa jakość prezentacji marki to krok w stronę sukcesu. Skorzystaj z naszych rozwiązań, jakimi są innowacyjne reklamy mobilne monitorowane systemem GPS.

Nasze usługi oferowane są na terenie całej Europy, a powierzchnia reklamowa do Twojej dyspozycji to aż 36m2. Gwarantujemy kampanie od 8 do 24 godzin na dobę, a dodatkowo umożliwiamy emisję spotu dźwiękowego i instalację elementów wystających poza obrys plakatu. To doskonały sposób na nadanie trójwymiarowości Twojej reklamie. Dzięki temu stanie się jeszcze bardziej zauważalna i zapadająca w pamięć przyszłych klientów Twojej firmy.

Działamy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami – odpowiemy na potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy!

Prestiżowe przyczepy Backlight

 • Nowoczesny design i najwyższa jakość prezentacji marki za pośrednictwem reklamy mobilnej monitorowanej systemem GPS.
 • Akcje na terenie całej Europy.
 • Powierzchnia reklamowa 36m2.
 • Kampanie od 8 do 24 godz. na dobę.
 • Idealny nośnik CALL TO ACTION w outdoorze.
 • Umożliwiamy emisję spotu dźwiękowego, a także instalację elementów wystających poza obrys tablicy, co daje efekt przestrzenny.

Przyczepy reklamowe


Sprawdź średnie ceny przyczep reklamowych

Przykłady realizacji