Promocje

Promocje

W roku 2022 mamy do zaoferowania szereg promocji z uwagi na dynamiczny rozwój firmy i powiększający się wachlarz usług. Sprawdź jakie proponujemy promocję na rok 2022 i dołącz do grona naszych Klientów.

Kampanie reklamowe

Nasza Spółka od lat współpracuje w całej Polsce z różnymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi, firmami, Klientami indywidualnymi. Świadczymy usługi jako główny wykonawca zlecenia lub też podwykonawca.

Projektujemy i realizujemy kampanie reklamowe różnego typu, zawsze wychodzimy na przeciw potrzebom Klienta tak aby kampania przyniosła oczekiwany skutek - Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem.

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę


Co nas wyróżnia

W roku 2022 mamy do zaoferowania szereg promocji z uwagi na dynamiczny rozwój firmy i powiększający się wachlarz usług. Sprawdź jakie proponujemy promocję na rok 2022 i dołącz do grona naszych Klientów.


Darmowy projekt graficzny

Bardzo często spotykamy się z sytuacją, iż nasi Klienci nie posiadają projektu graficznego. Postanowiliśmy w ramach pierwszej współpracy, zaprojektować całkowicie za darmo baner reklamowy do kampanii mobilnej ( reklama mobilna ) czy też do kampanii billboardowej ( wynajem tablic reklamowych ).

Jeśli potrzebujesz więcej usług, a nie znalazłeś ich na stronie zapraszamy do kontaktu z nami. Numery telefonów znajdziesz w zakładce kontakt

Gdy wyrazisz zainteresowanie naszą ofertą wystarczy się skontaktować z naszym grafikiem w godzinach naszej pracy. Grafik

Jeśli nie posiadasz materiałów reklamowych nie martw się możemy je stworzyć dla Ciebie wraz z pełną identyfikacją wizualną. Dysponujemy ogromnymi zasobami graficznymi aby uczynić Twoją reklamę atrakcyjniejszą od konkurencji.

Zasady współpracy

  • Darmowy projekt graficzny może być realizowany dopiero po podpisaniu umowy.
  • Maksymalny czas realizacji projektu to 2 dni robocze po dostarczeniu materiałów. W przypadku tworzenia materiałów reklamowych do Twojego projektu okres realizacji wynosi do 4 dni roboczych.
  • Maksymalny termin akceptacji projektu to 3 dni robocze.
  • Projekt powstaje na bazie dostarczonych materiałów - w przypadku braku materiałów, możemy wspólnie opracować teksty i wskażemy gdzie można wykupić zdjęcia do projektu.
  • W ramach darmowego projektu graficznego Klient może dokonać dwóch zmian w zakresie poszczególnych elementów projektu. Całkowita zmiana koncepcji projektu, od przedstawionej przez Naszego grafika będzie traktowana jako stworzenie całkowicie nowego projektu graficznego, który jest dodatkowo płatny.
  • W przypadku chęci wykonania nowego projektu możesz wykupić u nas tego typu usługę. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę.

Wynajem tablic reklamowych

Najpopularniejsza forma reklamy w Polsce stosowana przez agencje reklamowe. Dysponujemy tablicami reklamowymi o wymiarach 12m2, 18m2 oraz Megaboardami i Gigaboardami. Wynajem tablic reklamowych, jak i reklam mobilnych proponujemy w całym kraju.

Więcej informacji znajdziesz na naszej podstronie poświęconej tematyce

Tablice reklamowe

oraz możesz sprawdzić gdzie obecnie posiadamy tablice reklamowe na podstronie

WYNAJEM TABLIC REKLAMOWYCH

Reklama mobilna

Bardzo skuteczna forma reklamy. Przewagą reklamy mobilnej jest niezaprzeczalnie możliwość dotarcia do miejsc gdzie nie ma innych form reklam. Ponadto, tego typu kampania ma możliwość podczas trwania, emisję spotu dźwiękowego ( znacząco podwyższa konwersje z publikacji reklamy )

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep reklamowych: Frontlight oraz przyczepy reklamowe stosowane w nocy z podświetleniem Backlight

Więcej informacji znajdziesz na naszej podstronie poświęconej tematyce

REKLAMA MOBILNA