Billboardy - powierzchnie reklamowe | Grupa Polskie Billboardy

Grupa Polskie Billboardy - powierzchnie reklamowe w całej Polsce


Ponad 10.000 tablic

Firma Grupa Polskie Billboardy powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na skuteczną reklamę zewnętrzną. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu oraz ciężkiej pracy byliśmy w stanie corocznie notować dynamiczny wzrost zainteresowania naszymi usługami. Obecnie dysponujemy liczbą ponad 8500 nośników rozlokowanych w całej Polsce. Bezustannie się rozwijamy i poszerzamy nasze możliwości.

Spośród innych firm działających w naszym obszarze wyróżniają nas przede wszystkim:

  • Profesjonalne podejście do klienta.
  • Wysoka jakość realizowanych kampanii reklamowych.
  • Terminowość w przygotowaniu i realizacji kampanii reklamowej.
  • Nieszablonowe i indywidualne podejście do Państwa zlecenia.

Dla zespołu Grupy Polskie Billboardy nie ma zlecenia, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Z każdego doświadczenia wyciągamy wnioski, szczegółowo analizujemy efekty. Jesteśmy otwarci na sugestie i będziemy wdzięczni za Państwa opinię.

W swoim portfolio możemy pochwalić się stałą współpracą z największymi polskimi przedsiębiorstwami. Realizujemy kampanie reklamowe o zasięgu ogólnopolskim, ale również lokalnym. Bardzo prawdopodobne jest to, że niezależnie od tego gdzie mieszkasz zetknąłeś się z rezultatami naszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Każda realizowana kampania reklamowa jest inna, wymaga to od nas dużej elastyczności i podejmowania na bazie naszego doświadczenia trafnych decyzji. Wspólnie dbamy o przestrzeganie zasad i zachowania najwyższych standardów. Służymy radą na każdym z etapów realizacji Państwa Kampanii. Terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych usług jest dla nas priorytetem.

Dzięki drukarni wielkoformatowej, sieci Billboardów i mobilom reklamowym jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną i wszechstronną kampanię reklamową na terenie Polski.

Na co dzień kompleksowo współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz domami mediowymi, przedsiębiorcami i Klientami indywidualnym. Napisz do nas lub zadzwoń a na pewno się o tym przekonasz. Nie czekaj i już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów!

Jesteśmy dla Was, Grupa Polskie Billboardy