O nas

Grupa Polskie Billboardy - tablice reklamowe w całej Polsce


Ponad 10.000 tablic

Skuteczne kampanie reklamowe ? czy da się ję zrealizować ? Agencja reklamowa Grupa Polskie Billboardy powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na skuteczne kampanie reklamowe. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu oraz ciężkiej pracy byliśmy w stanie corocznie notować dynamiczny wzrost zainteresowania naszymi usługami. Obecnie dysponujemy liczbą ponad 10.000 nośników rozlokowanych w całej Polsce. Bezustannie się rozwijamy i poszerzamy nasze możliwości.

Z uwagi na dynamicznie rozwijający się rynek marketingowy, ciągle poszerzamy nasz zakres usług. Jako pierwsi dajemy Ci mozliwość skrozystania z gratisów i promocji jakie wprowadzamy dla nowych Klientów jak i tych, którzy z nami już współpracują.

Aktualne promocje możesz sprawdzić w zakłądce PROMOCJE.

Spośród innych agencji działających w naszym obszarze wyróżniają nas przede wszystkim:

  • Mozliwość zaplanowania i realizacji kampanii reklamowych.
  • Wysoka jakość realizowanych kampanii reklamowych.
  • Profesjonalne podejście do klienta.
  • Terminowość w przygotowaniu i realizacji kampanii reklamowej.
  • Nieszablonowe i indywidualne podejście do Państwa zlecenia.

Dla zespołu Grupy Polskie Billboardy nie ma zlecenia, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Z każdego doświadczenia wyciągamy wnioski, szczegółowo analizujemy efekty. Jesteśmy otwarci na sugestie i będziemy wdzięczni za Państwa opinię.

W swoim historii możemy pochwalić się stałą współpracą z największymi polskimi przedsiębiorstwami, agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Realizujemy kampanie reklamowe o zasięgu ogólnopolskim, ale również lokalnym. Bardzo prawdopodobne jest to, że niezależnie od tego gdzie mieszkasz zetknąłeś się z rezultatami naszej pracy.

Należy pamiętać aby reklamy takie jak: zewnętrzna, medialna, internetowa były skuteczne, muszą być odpowiednio zaplanowane i przeprowadzone. Optymalizacja kampanii reklamowej, raporty dzienne z przejechanych tras w akcjach mobilnych, zdjęcia pomontażowe z kampanii na tablicach reklamowych, raporty wzrostu i statystyki wejść na Państwa wizytówki i mapy - To wszystko otrzymają Państwo u nas jako potwierdzenie skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej kampanii reklamowej.

Skuteczne kampanie reklamowe

Każda realizowana kampania reklamowa jest inna, wymaga to od nas dużej elastyczności i podejmowania na bazie naszego doświadczenia trafnych decyzji. Wspólnie dbamy o przestrzeganie zasad i zachowania najwyższych standardów. Służymy radą na każdym z etapów realizacji Państwa zlecenia, optymalizujemy proces jej przebiegu. Terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych usług jest dla nas priorytetem.

Dzięki drukarni wielkoformatowej, sieci tablic reklamowych, mobilom reklamowym jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną i wszechstronną kampanię reklamową na terenie Polski.

Na co dzień kompleksowo współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz domami mediowymi, przedsiębiorcami i Klientami indywidualnym. Napisz do nas lub zadzwoń a na pewno się o tym przekonasz. Nie czekaj i już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów!