Kampanie reklamowe

Rodzaje kampanii reklamowych

dostosuj reklamę do swoich potrzeb


Kampanie reklamowe są podstawą każdej akcji marketingowej. Dzięki niezliczonej liczbie możliwości masz szansę dostosować rodzaj kampanii do swoich potrzeb, oczekiwań i charakteru firmy. Oferujemy wysokiej jakości kampanie na tablicach reklamowych i mobilnych, a także usługi drukarni wielkoformatowej. Wybierz swój sposób na dotarcie do klientów i ciesz się ze świetnych osiągów Twojej marki.

Skuteczna kampania reklamowa to ogromny krok w stronę sukcesu firmy. Jednym z najważniejszych elementów każdej kampanii reklamowej jest identyfikacja wizualna. To zestaw działań, które służą kreowaniu wizerunku marki na rynku oraz podnoszeniu jej atrakcyjności w oczach odbiorców. Spójna identyfikacja rynkowa jest ważna, jednak to środki przekazu stanowią podstawę tekstów reklamowych czy grafiki reklamowej.

Zapraszamy na podstronę gdzie otrzymasz gratisy przy zamówieniu kampanii reklamowej - Promocje

Kampanie reklamowe


To najlepsza forma promocji dla dużych i małych firm. Chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Postaw na ciekawe i niebanalne przedstawienie treści! Dzięki nim przyszli Klienci na długo zapamiętają Twoją ofertę. Czym są kampanie reklamowe? To nic innego jak zbiór starannie przygotowanych działań, które mają na celu poprawę wyników sprzedażowych Twojej firmy.

Skuteczne kampanie reklamowe przyciągają uwagę klientów, budują tożsamość marki, a także stają się jej znakiem rozpoznawczym. Dlatego wybierz wysokiej jakości środki przekazu oferowane przez Grupę Polskich Billboardów.

Skuteczna kampania reklamowa

Wynajem tablic reklamowych


Z billboardami spotkać się można niemal wszędzie. Królują w centrach i na obrzeżach miast, przy lokalnych drogach i autostradach, czy przed centrami handlowymi – wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu i liczba przebywających osób są największe. Aktualnie dysponujemy ponad 10.000 nośnikami reklamowymi na terenie całego kraju! Pragniesz zareklamować swoją firmę?

Wszystko, co musisz zrobić to wybrać dogodną lokalizację i skontaktować się z nami. W naszej ofercie znajdziesz takie rozwiązania jak billboardy jedno i dwustronne, miejsca reklamowe pod siatkę MESH, a także megaboardy.

Wybór należy do Ciebie! Natomiast po naszej stronie leży idealne dostosowanie billboardów do Twoich oczekiwań.

Wynajem tablic reklamowych

Reklama mobilna


Reklama mobilna to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. To świetny sposób na zaprezentowanie i wyróżnienie swojej firmy w mieście. Trudno będzie nie zauważyć takiej reklamy! Największą zaletą korzystania z takiego środka przekazu jest fakt, że przyczepa reklamowa może znajdować się w wybranym przez Ciebie miejscu, kiedy tylko zechcesz.

Dzięki temu możesz dostosować promocję firmy do największego natężenia ruchu i kierować swoją reklamę w miejsca najbardziej oblegane w danych godzinach. Oferowane przez nas przyczepy to sprawdzony sposób na skuteczną kampanię reklamową, która dotrze do wielu odbiorców. W naszej ofercie znajdziesz zarówno przyczepy backlight i frontlight.

Dysponujemy plakatami o dużej powierzchni, a nasze przyczepy monitorowane są przez system GPS. Do tego usługi oferowane są na terenie całej Polski.

Drukarnia wielkoformatowa


Specjalizujemy się również w wydrukach wielkoformatowych. Dlatego zapraszamy do skorzystania z możliwości naszej drukarni, wspierającej GBP w planowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych. Usługi grupy Polskie Billboardy wyróżniają się wysoką jakością zamawianych druków, świetnym nasyceniem kolorów oraz szybkimi terminami realizacji. Nie zwlekaj i postaw na naszą drukarnię wielkoformatową – optymalny stosunek jakości do ceny oraz korzystne terminy płatności to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Co więcej, rozmiar Twojej reklamy nie ma dla nas znaczenia. Możesz wybrać dowolny format, a my zrealizujemy Twój projekt najlepiej, jak tylko potrafimy.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania! Nasze doświadczenie z pewnością przełoży się na sukces Twojej marki.

Przykłady wydruków


Agencja reklamowa Grupa Polskie Billboardy


Grupa Polskie Billboardy to zespół profesjonalistów z pasją, dla których liczy się wysoka jakość realizowanych projektów oraz zadowolenie klientów. Organizowane przez nas kampanie reklamowe zawsze dopięte są na ostatni guzik. Dbamy o każdy detal. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów, postaw na sprawdzone rozwiązania, a na pewno się nie zawiedziesz.

Nasze billboardy, przyczepy reklamowe i plakaty wielkoformatowe będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Na długo pozostaną w pamięci wielu odbiorców, przez co z chęcią skorzystają z Twojej oferty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań lub wątpliwości – do kontaktu.