fbpx

Kampania billboardowa – Twoja skuteczna reklama


Zastanawiasz się, czy reklama zewnętrzna (billboardy) jest odpowiednią formą promocji? Chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców, ale masz wątpliwości, jak to zrobić? Pomożemy Ci w doborze właściwego nośnika i przeprowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej! Nasze doświadczenie w branży pozwala na efektywne wykorzystanie całego potencjału, jaki ma reklama zewnętrzna.

Grupa Polskie Billboardy - Polska sieć reklamowa


oferujemy ponad 8500 billboardów, magboardów, gigaboardów na terenie całego kraju. Wystarczy, że znajdziesz odpowiadającą Ci lokalizację i skontaktujesz się z nami, a my zadbamy o resztę. Kampania billboardowa to jedna z najefektywniejszych form reklamy zewnętrznej.

 • Billboardy jednostronne – są bardzo popularne, a jednocześnie skuteczne i dobrze widoczne z dużej odległości, pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
 • Billboardy dwustronne – ze względu na budowę zwracają na siebie uwagę i nieustannie oddziałują na widzące je osoby, można obserwować je z bliska, a także z daleka..
 • Miejsca reklamowe pod siatkę MESH – umieszczona na takiej siatce reklama zewnętrzna wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych, w tym silnych podmuchów wiatru.
 • Megaboardy jednostronne – billboardy w bardzo dużym rozmiarze, spotykane w większych miastach, zadrukowane jednostronnie.
 • Megaboardy dwustronne – bardzo duże powierzchnie reklamowe zadrukowane dwustronnie, które gwarantują świetną widoczność, są zlokalizowane w miejscach, w których ruch uliczny jest intensywny.

Grupa Polskie Billboardy – dlaczego warto nam zaufać?


Jesteśmy pasjonatami reklamy zewnętrznej i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele możliwości zapewniają bilboardy. Nasz kreatywny zespół ma niezbędną wiedzę, aby w odpowiedni sposób zaplanować i zarządzać powierzchnią reklamową.

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo we wszystkich istotnych kwestiach. Staramy się unikać dobrze znanych i mało zaskakujących rozwiązań. Zależy nam na tym, aby bilboard wyróżniał się oryginalnością i przede wszystkim był skutecznym narzędziem marketingowym.

Mamy duże doświadczenie i wiemy, na jakich detalach się skupić, aby billboardy reklamowe pozwoliły na realizację wszystkich zamierzonych celów. Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski. Z Grupą Polskie Billboardy wynajem powierzchni reklamowych nie jest skomplikowany. Co istotne, dostępne w naszej bazie billboardy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, co daje gwarancję, że każdego dnia dostrzeże je wiele osób.

Sprawdź, jak skuteczna może być Kampania Billboardowa

Czy warto wynająć billboard ?


Jako element przestrzeni publicznej bilboardy są dobrze widoczne dla każdego, kto znajduje się w ich pobliżu. Dzięki temu reklama dociera do bardzo dużej liczby odbiorców. Dobrze przygotowany bilboard szybko i skutecznie przykuwa uwagę, a ponadto długo pozostaje w pamięci.

To ułatwia budowanie świadomości marki, może też efektywnie oddziaływać na decyzje zakupowe odbiorców. Reklama zewnętrzna na tablicach reklamowych trafia do wszystkich. Jest dostępna dla kierowców i przechodniów bez ograniczeń, 365 dni w roku.

Interesuje Cię jej wynajem? Billboardy to nasza specjalność! Powierz przygotowanie reklamy profesjonalistom, którzy zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Jakie Billboardy posiadamy w ofercie ?


Billboard 12 m² to nowoczesna forma reklamy trafiająca do potencjalnych Klientów 24/7. Billboardy mogą występować jako wolnostojące lub mocowane na budynkach, mogą także występować w centrach handlowych.
Billboard 18 m² to sprawdzone nośniki idealnie sprawdzające się w budowaniu i kreowaniu marki w świadomości Klienta.
Megaboard to reklama wielkich rozmiarów sięgająca w swej konstrukcji do 300m2. Megaboardy mocuje się na ścianach budynków na specjalnej konstrukcji na którą jest rozciągana reklama.

Wynajem billboardów z nami to nic trudnego :)


Interesuje Cię wynajem billboardów? Z nami to nic trudnego! Sprawdź, jak wygląda to krok po kroku.

 • wejście na stronę to już masz za sobą :)

  Jesteś już na naszej stronie to najważniejsze :) W zakładce wynajem billboardów skorzystaj z wyszukiwarki, odszukaj interesującą Cię lokalizację, określając województwo, a następnie wybierz miasto. Aby szybciej wyszukać dostosowany do Twoich potrzeb billboard, dobierz również powierzchnię. W swojej ofercie posiadamy nośniki o powierzchni 12m2, 18m2 oraz megaboardy. Jeśli interesujące miejsca nie wyświetlają się prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt.
 • kolejny krok Już prawie... :)

  Oprócz kontaktu poprzez formularz, wysłania zapytania drogą elektroniczną istnieje również możliwość bezpośredniej rozmowy telefonicznej z naszym specjalistą, a jest nas trochę :)
 • jeszcze chwilka zaraz kończymy :)

  Podaj nam wszystkie najważniejsze informacje, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać reklama. Kampanie billboardową dostosujemy do Twoich potrzeb i celu, jaki chcesz osiągnąć. Chcemy poznać Twoją wizję, dzięki temu uda nam się spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.
 • formalności nareszcie umowa :)

  Ostatnim etapem przed rozpoczęciem współpracy jest sprawdzenie poprawności danych zawartych w umowie. Jeśli wszystko się zgadza, prosimy o jej podpisanie i odesłanie w formie odpowiedzi na e-mail. Pomoże to nam zachować ciągłość korespondencji.
 • jupii!! kampania już jest realizowana :)

  W trakcie trwania zlecenia otrzymasz od nas szczegółowy raport odnośnie realizacji Twojej kampanii billboardowej oraz zdjęcia.

Wyprzedź konkurencje, stań się widocznym


Pamiętajmy, że każdy dzień zwłoki to strata potencjalnego Klienta