fbpx

Drukarnia wielkoformatowa


Kampania reklamowa składa się z wielu etapów, a doskonałe dopracowanie każdego z nich przekłada się na sukces Państwa marki. Reklama służy pozyskiwaniu nowych klientów oraz pozycjonowaniu oferty na rynku, przez co jest ściśle związana z „być-albo-nie-być” firmy. W dzisiejszych czasach mniejszym firmom niezwykle trudno przebić się spośród innych marek i zaistnieć na rynku. Dlatego tak ważne jest to, aby zagościć w świadomości odbiorców i tym samym zapewnić sobie gruntowną pozycję. Postaw na wydruki wielkoformatowe wysokiej jakości, które przyciągną uwagę odbiorców i na zawsze zapiszą się w ich pamięci!

Jakość wydruków wielkoformatowych


Jednym z najważniejszych etapów kampanii reklamowej jest wybranie odpowiedniego środka przekazu. Obecnie przedsiębiorstwa mają wiele możliwości – od klasycznych billboardów po innowacyjne reklamy mobilne. Jednak wybór skutecznego środka przekazu to nie wszystko. Liczy się także jakość wydruków wielkoformatowych. Jest to absolutna podstawa w jasnej, przejrzystej i zapadającej w pamięć reklamie. Wybierając naszą drukarnię wielkoformatową, Państwa przekaz stanie się wyrazisty i z powodzeniem dotrze do wielu odbiorców.

Grupa Polskie Billboardy to zespół ludzi, których połączyła wspólna pasja do reklamy. Dzięki tej więzi powstała firma, traktująca każde zlecenie z wyjątkową dbałością o szczegóły. Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Działamy na terenie całej Polski, a to, co liczy się dla nas najbardziej, to zadowolenie i sukces naszych klientów. Jeśli planujesz kampanię reklamową i zależy Ci na najwyższej jakości usług, koniecznie skontaktuj się z nami! Nasza drukarnia i zespół czekają na Ciebie!

Druk wielkoformatowy


Zastanawiasz się, dlaczego tak duże znaczenie ma wysoka jakość wydruków reklamowych? Od dawna wiadomo, że jakość ma znaczenie - liczne kampanie reklamowe wspierane są przez drukarnie wielkoformatowe zewnętrzne lub wewnętrzne. Z uwagi na zapewnienie jak najlepszej jakości drukowanych banerów wielkoformatowych i siatek MESH otworzyliśmy wewnętrzną drukarnie spełniającą nasze wysokie standardy przez co gwarantujemy doskonałą jakość druku. Żywe kolory, znakomity kontrast, trwałość i estetyka wykonania to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Dzięki nam każda kampania reklamowa wskoczy na zupełnie nowy poziom i zachwyci odbiorców!

Specjalizujemy się w WYDRUKACH WIELKOFORMATOWYCH

Wyróżnia nas:

  • wysoka jakość druków do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego
  • bardzo dobre nasycenie kolorów
  • odporność atramentu na trudne warunki atmosferyczne
  • oczkowanie i zgrzew w cenie
  • szybkie terminy realizacji
  • optymalny stosunek jakości do ceny
  • korzystne terminy płatności

Rozmiar drukowanej reklamy nie ma dla nas znaczenia. Drukujemy w dowolnym wymiarze banery, siatki, papier oraz folie. Formaty z bokiem krótszym niż 310 cm drukujemy w jednym brycie (bez podziału na części). Większe projekty dzielimy na większą liczbę brytów i zgrzewamy profesjonalnym sprzętem firmy Hearz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowania prac. Zapraszamy do współpracy Agencje reklamowe dla których mamy przygotowaną specjalną ofertę współpracy.

Specyfikacja materiałów z których korzystamy


Materiał: baner laminowany
Gramatura: 440 g/m2
Splot: 1000x1000 (wzmacniany)

Napisz
Materiał: baner powlekany
Gramatura: 450 lub 510 g/m2
Splot: 1000x1000 (wzmacniany)

Napisz
Materiał: baner powlekany z czarnym tyłem
Gramatura: 450 lub 510 g/m2
Splot: 1000x1000 (wzmacniany)

Napisz
Materiał: Siatka mesh
Gramatura: 270 g/m2
Splot: 1000x1000

Napisz
Materiał: Papier BlueBack (BBS)
Gramatura: 115 g/m2


Napisz
Materiał: Papier Whiteback (WB)
Gramatura: 115 g/m2


Napisz
Materiał: folia monomeryczna
Gramatura: 100 g/m2
Klej: transparentny, szary lub kanalikowy

Napisz
Materiał: folia polimerowa
Gramatura: 80 g/m2
Klej: transparentny, szary lub kanalikowy

Napisz
Materiał: folia OWV
Gramatura: 160 g/m2
Klej: transparentny, szary lub kanalikowy

Napisz

Nasze realizacje