Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa


Druk wielkoformatowy i kampania reklamowa, stanowią połączenie gwarantujące sukces. Dopracowanie każdego z nich przekłada się na sukces Państwa marki ale przy okazji zyskaniu nowych Klientów. Reklama służy pozyskiwaniu nowych klientów oraz pozycjonowaniu oferty na rynku, przez co jest ściśle związana z „być-albo-nie-być” firmy. W dzisiejszych czasach mniejszym firmom niezwykle trudno przebić się spośród innych marek i zaistnieć na rynku. Dlatego tak ważne jest to, aby zagościć w świadomości odbiorców i tym samym zapewnić sobie gruntowną pozycję. Postaw na wydruki wielkoformatowe wysokiej jakości, które przyciągną uwagę odbiorców i na zawsze zapiszą się w ich pamięci!

Druk wielkoformatowy


Jednym z najważniejszych etapów kampanii reklamowej jest wybranie odpowiedniego środka przekazu, aby reklama była skuteczna. Obecnie przedsiębiorstwa mają wiele możliwości – od klasycznych tablic reklamowych po innowacyjne reklamy mobilne. Jednak wybór skutecznego środka przekazu to nie wszystko. Liczy się także jakość wydruków wielkoformatowych. Jest to absolutna podstawa w jasnej, przejrzystej i zapadającej w pamięć reklamie. Dlatego też, wybierając naszą drukarnię wielkoformatową, Państwa reklama stanie się wyrazista i z powodzeniem dotrze do wielu potencjalnych Klientów.

Grupa Polskie Billboardy to zespół ludzi, których połączyła wspólna pasja do reklamy. Dzięki tej więzi powstała firma, traktująca każde zlecenie z wyjątkową dbałością o szczegóły. Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, dla firm jak i osób prywatnych. Działamy na terenie całej Polski, a to, co liczy się dla nas najbardziej, to zadowolenie i sukces naszych klientów. Jeśli planujesz kampanię reklamową, zależy Ci na najwyższej jakości usług, koniecznie skontaktuj się z nami! Nasza drukarnia i zespół czekają na Ciebie!

Jakość Druków wielkoformatowych


Zastanawiasz się, dlaczego tak duże znaczenie ma wysoka jakość wydruków wielkoformatowych? Ponieważ, od dawna wiadomo, że jakość ma znaczenie - liczne kampanie reklamowe wspierane są przez drukarnie wielkoformatowe. Z uwagi na zapewnienie jak najlepszej jakości drukowanych banerów wielkoformatowych i siatek MESH otworzyliśmy drukarnie spełniającą nasze wysokie standardy przez co gwarantujemy doskonałą jakość druku. Ponieważ, żywe kolory, znakomity kontrast, trwałość i estetyka wykonania to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Dzięki nam każda kampania reklamowa wskoczy na zupełnie nowy poziom i zachwyci odbiorców!

Specjalizujemy się w WYDRUKACH WIELKOFORMATOWYCH

Wyróżnia nas:

  • wysoka jakość druków do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego
  • bardzo dobre nasycenie kolorów
  • odporność atramentu na trudne warunki atmosferyczne
  • oczkowanie i zgrzew w cenie
  • szybkie terminy realizacji
  • optymalny stosunek jakości do ceny
  • korzystne terminy płatności

Rozmiar drukowanej reklamy nie ma dla nas znaczenia. Drukujemy w dowolnym wymiarze banery, siatki, papier oraz folie. Formaty z bokiem krótszym niż 310 cm drukujemy w jednym brycie (bez podziału na części). Większe projekty dzielimy na większą liczbę brytów i zgrzewamy profesjonalnym sprzętem firmy Hearz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowania prac.

Zapraszamy do współpracy Agencje reklamowe, dla których mamy przygotowaną specjalną ofertę współpracy.

Realizacje wydruków wielkoformatowych

Miesięcznie drukujemy kilka tysięcy metrów, jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub też masz pytania ? Zapraszamy Cię do kontaktu