Domy mediowe

Oferta dla domów mediowych


Reklama to nieodłączny element każdej firmy. Bez niej żadna, nawet największa marka nie byłaby w stanie przetrwać na rynku pełnym rozmaitych produktów i usług, a także konkurencji. Zanim zdobędzie się zaufanie Klientów, najpierw trzeba odpowiednio zaprezentować usługę, produkt i firmę. W tym celu należy przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową. Skuteczna reklama i efektywnie poprowadzony proces marketingowy to krok w stronę sukcesu firmy!

Grupa Polskie Billboardy to zespół ludzi specjalizujących się w reklamie na tablicach reklamowych, reklamie mobilnej i reklamie zewnętrznej. Działamy na terenie całej Polski, a do współpracy w szczególności zapraszamy domy mediowe, dla których przygotowaną mamy specjalną ofertę.

Z nami, każda kampania reklamowa nabierze zupełnie nowej jakości!

Skuteczna reklama


Planowanie i przeprowadzanie skutecznych kampanii reklamowych to podstawowy cel każdego domu mediowego. Koordynacja najważniejszych etapów, przygotowanie odpowiedniej strategii oraz zakup mediów to tylko niektóre z działań tychże organizacji. Efektywne reklamowanie danej marki to trudne zadanie, ale jakże ważne w pozyskiwaniu nowych Klientów. Tylko w ten sposób można zdobyć popularność, a w późniejszym etapie zaufanie odbiorców.

Reklama filar rozwoju firmy

Najważniejsza jest wizja


Każda kampania reklamowa zaczyna się od wizji. Chętnie zapoznamy się z propozycjami domów mediowych, tak by wspólnie stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Zajmujemy się nie tylko samą realizacją projektu, lecz także dbamy o pełną dokumentację kampanii reklamowej, szczegółowe raporty, a także odbiór. Zadbamy o każdy szczegół, bez względu na to, czy będzie to wynajem tablicy rekalmowej, przyczepy reklamowej czy organizacja kampanii mobilnej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

Kontakt na każdym etapie realizacji


Na każdy projekt składa się szereg działań, z których wszystkie mają ogromne znaczenie i wpływ na efekt końcowy kampanii reklamowej. Dlatego też gwarantujemy możliwość kontaktu z naszymi specjalistami na każdym etapie realizacji zlecenia. Domy mediowe podejmujące się współpracy z naszą firmą mogą liczyć na fachowe doradztwo w każdej kwestii. Odpowiemy na wszelkie pytania, a ewentualne problemy rozwiążemy najszybciej jak to możliwe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej organizacji kampanii reklamowej, która z pewnością przyniesie ogromne korzyści.

Nasze realizacje wyróżniają się wysoką jakością, oryginalnością i wysoką skutecznością

Własna drukarnia wielkoformatowa


Wśród oferowanych przez nas usług nie brakuje nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest druk wielkoformatowy – podstawa dla każdego billboardu, przyczepy reklamowej czy kampanii mobilnej. W tym celu korzystamy ze specjalistycznej drukarni wielkoformatowej, którą dysponujemy wewnątrz naszej firmy. To co gwarantujemy, to najwyższa jakość wydruków, doskonałe nasycenie kolorów oraz niezwykła staranność i materiał odporny na warunki atmosferyczne.

Oferujemy nadruki na banery, papier, siatkę mesh oraz folię. Wybór bazy zależy wyłącznie od Państwa potrzeb i upodobań. Zapraszamy domy mediowe do zapoznania się z całą gamą oferowanych przez nas usług.

Co oferujemy domom mediowym ?


Każdy dom mediowy, który zdecyduje się na współpracę z Grupą Polskie Billboardy, może liczyć na takie usługi jak m.in. wynajem billboardów w większości miast Polski, na wynajem przyczep reklamowych do kampanii mobilnych, a także wydruki wielkoformatowe pochodzące z naszej drukarni wspierającej Grupę Polskie Billboardy w planowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych.

Posiadamy ponad 8500 tablic reklamowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy billboardy reklamowe o powierzchni 12 i 18 m2, a dla bardziej wymagających Klientów jeszcze większe megaboardy i gigaborady! Posiadamy tablice reklamowe jedno- i dwustronne, miejsca reklamowe pod siatkę mesh i wiele innych nowoczesnych rozwiązań. Wszystko, co trzeba zrobić, to wybrać dogodną lokalizację i skontaktować się z naszymi przedstawicielami. Serdecznie zapraszamy!

Grupa Polskie Billboardy gwarancja jakości


Grupa Polskie Billboardy to zespół osób, które w szczególności cenią sobie staranność i estetykę oraz termin wykonania zlecenia. Nasza oferta bogata jest w szereg rozmaitych usług, które realizujemy z należytą dbałością i dokładnością.

Zaplanowanie i przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej z naszą firmą będzie znacznie prostsze niż dotychczas. Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z domami mediowymi, które szukają nieszablonowych, lecz sprawdzonych rozwiązań. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji danego zlecenia – zaczynając od wynajmu billboardu, a kończąc na druku wielkoformatowym lub organizacji całej kampanii mobilnej.