Agencje reklamowe

Oferta dla agencji reklamowych


Projektowanie i realizacja kompleksowej kampanii reklamowej to trudne zadanie. Pod uwagę należy wziąć szereg czynników, które mogą mieć potencjalny wpływ na jej skuteczność. Organizacją skutecznych kampanii i przeprowadzaniem różnego rodzaju działań marketingowych zajmują się agencje reklamowe. Jako firma specjalizująca się w przygotowywaniu kampanii billboardowych i wydrukach wielkoformatowych serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi specjalistami.

Specjalna oferta dla agencji reklamowych

Grupa Polskie Billboardy to firma zrzeszająca ludzi z pasją i cennym doświadczeniem. Oferujemy szereg innowacyjnych usług, które pomogą uatrakcyjnić Państwa ofertę. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Kampanie reklamowe zorganizowane z naszą pomocą będą wyróżniać się na tle konkurencji pod względem niezawodności, oryginalności i staranności wykonania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe – z nami wszystko będzie znacznie prostsze!

Reklama to bardzo ważny element każdej, nawet najmniejszej firmy. Nie wiesz, jak przyciągnąć nowych klientów i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców? Chętnie Ci w tym pomożemy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i do agencji reklamowych, które na co dzień zajmują się organizacją skutecznych kampanii reklamowych. Oferujemy wynajem tablic reklamowych, przyczep reklamowych, organizację kampanii mobilnych oraz wydruki wielkoformatowe. Każde zlecenie traktujemy jak nowe wyzwanie i podchodzimy do niego z największą starannością.

Skuteczne kampanie reklamowe


W gestii każdej agencji reklamowej leży przygotowanie odpowiedniego środka przekazu aby dotrzeć do konkretnej grupy docelowej. Kreowanie wizerunku marki to nie tylko teksty copywriterskie i chwytliwe hasła, ale także przekaz wizualny, który w ogromnym stopniu oddziałuje na odbiorców, wywołując u nich pierwsze pozytywne skojarzenia. Dobrze dobrany projekt billboardu to podstawa w skutecznej kampanii reklamowej. Korzystając z naszych możliwości, każda firma będzie mieć niepowtarzalną szansę na pozyskanie nowych klientów oraz na dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców niż dotychczas. Warto pamiętać, że sam przekaz reklamy jest ważny, ale nie najważniejszy. Liczy się przede wszystkim jego jakość oraz oryginalność. Musi mieć coś, co odróżni go od innych reklam, od których w dzisiejszych czasach niezwykle trudno się uwolnić.

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi z niezwykłą starannością. Wyróżnia nas ogromne doświadczenie oraz pasja do branży reklamowej. Posiadamy ponad 8500 billboardów. W naszej ofercie znajdą Państwo powierzchnie o standardowych rozmiarach, ale także megaboardy i gigaboardy. Sam proces wynajęcia powierzchni reklamowej jest niezwykle prosty. To co należy zrobić, to tylko wybrać dogodną lokalizację i skontaktować się z nami. Całą resztą zajmiemy się my!

Druk wielkoformatowy


Zapraszamy agencje reklamowe do skorzystania z usług naszej drukarni wielkoformatowej. Oferujemy wysokiej jakości druki do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. W przypadku reklam zewnętrznych możemy zapewnić trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Nasze banery i plakaty reklamowe charakteryzują się świetnym nasyceniem kolorów i wysoką jakością wykorzystywanego atramentu. Zapewniamy oczkowanie i zgrzewanie w cenie, gwarantując dodatkowo doskonały stosunek ceny do jakości, korzystne terminy płatności i szybką realizację każdego projektu bez względu na jego format.

Wśród materiałów, z których korzystamy znajdują się m.in. baner laminowany i baner powlekany, siatka mesh, papier z białym lub niebieskim tyłem oraz specjalistyczne folie. Zapraszamy agencje reklamowe do zapoznania się z całą naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się zorganizować efektywną kampanię reklamową na najwyższym poziomie.